czwartek, 17 sierpnia 2017

Rozdział XLII

Hej!
Początkowo wyszedł mi długi rozdział, więc stwierdziłam, że podzielę go na dwie części, żeby nie przygnieść was masą treści, no i też końcówkę nadal dopracowuję. Ten rozdział ma niecałe cztery strony, a następny będzie na pewno dużo dłuższy.
Czekam na wasze reakcje :)
Następny- jak dopracuję.
Trzymajcie kciuki!

sobota, 29 lipca 2017

Hej,
Wiem, że znów się spoźniam z dodaniem rozdziału, ale po pierwsze: mimo poprawek nadal nie jestem zadowolona, a po drugie: są wakacje i prawie codziennie wypada mi coś spontanicznego. Wiem, że znów zawodzę, ale zrozumcie- są wakacje ;)
Także w sierpniu na pewno coś wstawię, ale nie wiem dokładnie kiedy :)
Pozdrawiam,
SBlackLady.

niedziela, 18 czerwca 2017

Rozdział XLIKoniec marca nadszedł zbyt szybko. Jane dokładnie pamiętała bal, a tu dziś mieli finał konkursu. Spojrzała na śpiące współlokatorki i dziwiła się, że mogą tak spokojnie spać, mimo że od kilku dni wszystkie były jednym, wielkim kłębkiem nerwów. Katherina zasnęła trzymając pod policzkiem zdjęcie siebie i jej bliźniaka chwilę po urodzeniu. Codziennie poświęcała trochę czasu na wymyśleniu jakiegoś planu. Chciała całe wakacje spędzić na intensywnym szukaniu brata. Ale sama nie wierzyła w swoje powodzenie, bo do tej pory jej rodzice nie znaleźli syna.