Linki

Czytam i polecam:

Czasy Huncwotów

Lily James damy radę
Oczami rudzielca
Niczego więcej
Historia przestrogi
James Potter jego historia
Lily i James labirynt życia
W miłości każdy krok ma znaczenie
Lilianne James
Przyjaźni moc
Lily Evans James Potter
Hogwart memories
Potterowski sposób podrywu
Szeptane wspomnienia
Who will protect me
Być Huncwotem
Wspomnienia Lily Evans
Miłość wszystko zwycięża
Śladami Łapy
Iluzja zła
Lila Evans
Meadowes Black
Zawsze oddani zawsze silni

Katalogi i szablon:
Wioska szablonów
Rejestr blogów
Kartoteka Filcha
Katalog euforia
Katalog Szuflada

6 komentarzy:

 1. Chcesz znaleźć więcej czytelników? Może chcesz znaleźć jakieś ciekawe dla siebie opowiadania w Twoim guście? Zapraszam ( :

  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/
  http://katalogzwyobraznia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Lydia Boyle o magii wiedziała tylko tyle, że gdzieś tam istnieje ─ mama w tym temacie nie miała za wiele do powiedzenia, w każdym razie nic pozytywnego. Wyznała córce, że jest czarownicą, jednak z pewnych względów po ukończeniu Hogwartu kompletnie odcięła się od czarodziejskiego świata.
  Sama Lydia, jako charłaczka, nie oczekiwała listu przyniesionego przez sowę i żyła wśród mugoli, idealnie wtapiając się w tłum. Na tydzień przed siedemnastymi urodzinami Lydii, jej matka ginie potrącona przez samochód, natomiast dziewczyna zmuszona jest zamieszkać w Hogsmeade pod opieką brata matki, a o którym ta nigdy wcześniej nie wspominała...

  http://faded-charms.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. "Włochate serce" - Harry Potter na lewej stronie, czyli opowieść o tym, co by było, gdyby Voldemort wybrał Neville'a. :) Historia czwórki przyjaciół z czterech różnych domów, którzy muszą poradzić sobie z tajemnicą czychającą w hogwarckim jeziorze!
  Zapraszam! http://wlochate-serce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Mam do Ciebie pytanie. Czy jesteś usatysfakcjonowana swoim blogiem? Czy jesteś zadowolona ze WSZYSTKICH jego aspektów? Wyświetleń? Komentarzy? Na swoim przykładzie wiem jak trudno pogodzić się z brakiem odzewu od czytelników (czego, mam nadzieję, nie doświadczasz). Mam dla Ciebie propozycję- zgłoś się do Stowarzyszenia blogów z Harry'ego Pottera i podnieś prawdopodobieństwo zobaczenia Twojego bloga. Uważam, że warto, więc naprawdę bardzo serdecznie zapraszam :)

  BellatriX

  http://stowarzyszenie-harryegopottera.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam gdzie powiadomić, więc tutaj zajrzałam. Zapraszam serdecznie na najnowsze rozdziały na http://meadowes-black.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zginąłem w czasie Bitwy pod Little Whinging. Lord Voldemort ugodził mnie śmiercionośnym zaklęciem prosto w twarz. Obudziłem się w pewnego rodzaju czyśćcu, by pogodzić się z przeszłością do której już nigdy nie chciałem wracać.

  http://moody-alastor.blogspot.com/

  Zapraszam serdecznie na moją nowość! :)

  OdpowiedzUsuń