O blogu

Cytat z belki "To jest prawdziwa przyjaźń - osłaniać innych nawet kosztem siebie" jest autorstwa kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Jest to opowiadanie fanfiction alternatywne.
Czas akcji: od roku 1977, w dodatkach: 1956 – 1959
Główni bohaterowie: Katherina Parkes, Lily Evans, Jane Elliot, Dorcas Meadows, Jessica Cay, James Potter, Syriusz Black, Remus Lupin i William Kartney.


Opowiadanie jest dostępne na wattpad.


Groźny czarodziej Lord Voldemort nadal jest nieuchwytny dla aurorów. W ukryciu zrzesza kolejne dziesiątki nowych popleczników – Śmierciożerców. Początkowo jego ataki nie były częste, lecz z biegiem lat groźby, czy porwania są już niemal codziennością. Dyrektor Hogwartu Albus Dumbledore ponownie zwołuje "Zakon Feniksa", który swoją działalnością stara się powstrzymać plany Lorda Voldemorta.
Istnieje miejsce, gdzie jego terror nie sięga. W Hogwarcie uczniom nic nie grozi, bo czuwa nad nimi dyrektor Albus Dumbledore. Wielu uczniów jest świadomych tego, że lada dzień świat się zmieni i trzeba będzie wybrać swoją stronę. Jedni już wybrali Czarnego Pana, a inni chcą działać w opozycji i dążą do tego, by po zakończeniu Hogwartu walczyć ze złem.

Minie wiele lat, pojawi się zwątpienie, wielu czarodziei straci swoje domy i rodziny, ale mają nadzieję...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przeczytałaś/eś?

Koniecznie zostaw po sobie ślad i skomentuj! :)

Obserwatorzy

Theme by Lydia | Land of Grafic